PEDAGOGOVÉ TANEČNÍHO OBORU

Image

Adéla Fleisigová

taneční obor

Image

Adéla Fleisigová

vzdělání:
ZUŠ J. Kličky v Klatovech (taneční obor), TCP - Taneční konzervatoř v Praze (obor Tanec), ZČU v Plzni (obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ)

pedagogická praxe:
ZUŠ Klatovy (od r. 2016), ZŠ Pocinovice (2016 - 2017)
na ZUŠ J. Kličky vyučuje: taneční obor

úspěchy v oboru:
od roku 2000 člen folklorního souboru Šumavánek (později souboru písní a tanců Šumava) a tanečního studia KROK (pod vedením Ivety Lízancové), spolupráce na projektech a pravidelných akcích ZUŠ (Tanec a hudba v srdci, muzikály, Letní taneční tábory), člen Modern Dance Studia při ZUŠ J. Kličky, vedoucí juniorského souboru Modern Dance Studia při ZUŠ J. Kličky

oblíbený umělec:
Nikola Márová, Dmitry Akimenko, Jiří Kylián, Petr Zuska - Chvění

Image

Markéta Lukášová

literárně dramatický obor, taneční obor

Image

Markéta Lukášová

vzdělání:
ZUŠ J. Kličky Klatovy (obor hudební, taneční, pěvecký), ZČU Plzeň (Pedagogická fakulta - Předškolní a mimoškolní výchova), DAMU Praha (Magisterské studium - Katedra výchovné dramatiky)

pedagogická praxe:
ZUŠ Klatovy (od r. 2005)
na ZUŠ J. Kličky vyučuje: literárně dramatický obor, taneční obor

úspěchy v oboru:
zakladatelka a lektorka Modern Dance Studia při ZUŠ J. Kličky (od r. 2014), spolupráce s předními českými i slovenskými tanečními lektory a choreografy v rámci workshopů Letních tanečních táborů ZUŠ Klatovy, účast na tanečních workshopech Centra Tance, Dance life Expo Brno, Letní škola tance Luhačovice, Letní škola tance Blatná, taneční úspěchy - titul I. a II. vicemistr na MČR v Art dance a Show dance (Festival tanečního mládí Litoměřice)

oblíbený umělec:
Pavel Šrut, Jiří Žáček, Svěrák a Uhlíř, Eva Bartošová, Vladimír Kabrt, Jan Šimůnek a všichni kolegové ZUŠ